+90 555 555 55 55

9 yıllık
sektör tecrübesi

  • Marka Olmak..
  • Marka Yapmak..
  • Marka olmanın değerini oldukça iyi bilir, çalıştığımız firmalar için bunun üzerine hayaller kurarız.. ÇK Yapım olarak, kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz proje ve şirketler sizinle empati kurabilmemizin en büyük kaynağıdır
Kalite
ckyapim
ckyapim
9 Yıl Önce…

İki genç, büyük uğraşlar, uykusuzluklar, emek ve bitmeyen enerjiyle 9 yıl önce, ÇK Yapım’ın temellerini attı.

Girişim Hikayemiz

Tiyatro oyuncusu olmanın hayallerini kuran bir gencin, tiyatro salonunda kurduğu hayaliyle başlıyor bizim hikayemiz… Adana’da oyuncu olmak zor. Ee girişimcilik ruhundan olsa gerek, zor olmazsa olmazımız tabii. Kaldı ki işin sonunda bizim genç, oyuncu olamadı. :) Birçok hayal gibi bununda bir sonu mu olacaktı? Yoksa birbirinden zorlu ama bir o kadar da aksiyon dolu serüven mi başlayacaktı? Gelin, birlikte görelim…

İlk Organizasyon

İzlediği ilk ünlü tiyatro oyunu, ilk organizasyon oldu. ‘’Benimle Delirir Misin?’’ Aralık, 2013 Adana’da bir İstanbul rüzgarı başladı. Kurumsal, özverili ve müşteri odaklı çalışmalara yöneldi. Yetti mi? Tabii ki de hayır.

İlk Festival

Festival yapmak kolay bir şey değil elbette, fakat bizimkiler de zoru seviyor. Sıradan bir festival değil, insan odaklı faydalı bir proje olmalıydı. Ve bu projenin adı, Zeytin Dalı Festivali oldu. Belediyeler, bakanlıklar ve dernekler, ortağımız oldu… Hep birlikte ‘’Sen de Zeytin Dalı Uzat’’ dedik…

Artık daha güçlüyüz!

Kısa bir süre sonra, hikayeye güç katan bir diğer kahraman katıldı. Bu hikaye artık iki girişimci kardeşin hikayesi olarak, dolu dizgin devam etti.

Çetinkaya Yapım & Organizasyon

Ünlü çocuk/yetişkin oyunları, konsept organizasyonlar, konserler ve konferanslar.. Daha bir çok proje ve etkinlik geçti bu süreçten… Bizim için en önemlisi; genç olmamızın avantajını kullanmaktı. Tabii bu kolay değildi. Mesela bütçemiz pek olmuyor, bir süre kendi afişlerimizi kendimiz asıyorduk. Oldukça bir süre :)

Danışmanlık Zamanı

Organizasyonda olan profesyonelliğimiz ve disiplinimiz, dikkat çekmeye başladı. Artık kendi işlerimiz bir yana farklı festival ve organizasyonlara danışmanlık yapar hale geldik. İşte bizi biz yapan adımlar da bu şekilde olgunlaşmaya başladı.

Color Life Fest

Enerjimizi her zaman dinamik ve gelecek kurgusuyla kullandık. Binlerce insanla beraber ‘’Hayatını Renklendir’’ mottosuyla eğlendik, renklendik ve çok daha fazlasını yaptık. Bu arada, festivallerimize birbirinden farklı konsept ve temalarla devam edeceğiz… Daha renkli, daha eğlenceli! :)

Zeytin Dalı Festivali

‘’Sen de Zeytin Dalı Uzat’’ sloganıyla oluşturduğumuz, kâr amacı gütmeyen ve gururla gerçekleştirdiğimiz projemiz. Hiç tiyatro izlememiş köy okullarındaki çocuklara tiyatro oyunları turnesi düzenledik. Ve bu faydalı projelere de her zaman devam edeceğiz...

ÇK Yapım

ÇK Yapım adıyla prodüksiyon ajansı olarak, reklam dünyasına adım attık. Sinema reklamları, tanıtım filmleri, reklam ve müzik klipleri ile dolu dizgin devam ettik. Ta ki müşterilerimiz bizden daha fazlasını isteyene kadar…

Kreatif Reklam Ajansı

Tabiri caiz ise bizleri tam hizmet reklam ajansı yapan biz değil, müşterilerimiz oldu. Prodüksiyonda olan başarımızı her alanda bekleyen müşterilerimiz sayesinde tam hizmet reklam ajansı olmanın gururuna eriştik. Sadece prodüksiyon değil. Logo, kurumsal kimlik, web tasarım - yazılım, tanıtım filmi, endüstriyel reklam, promosyon ürünleri ve çok daha fazlasını, artık sizin için özen ve profesyonellikle yapıyoruz.

Cumartesi Günleri Tatil

Motivasyonumuz büyüsün, fikirlerimiz gelişsin istedik. Ekibimizin kendine zaman ayırmasını önemsiyoruz. Bu arada; liderler, pazar dahil çalışmaya devam ediyor :)

E-Fatura Mükellefi Olduk.

Eylül 2019’da şirketimiz E-Fatura mükellefi olmuştur.

Tedarikçim ÇK

Reklamda olan hakimiyetimiz ve disiplinimiz, bizlere yeni bir heyecan daha kazandırdı. Tekstil sektöründe, kurumsal tedarik hizmetine başlayarak Tedarikçim ÇK markasını ailemize kazandırdık… İhtiyaca uygun ara karton, bantlı kapaklı jelatin, perforeli poşet, koli bandı ve daha fazlasını sizlere tedarik ediyoruz.

Endüstriyel Reklam

ÇK Yapım olarak bir donanım daha kazandık. Büyük fabrikalar ve markaların kutu, ambalaj yönünde çözüm ortağı olup uygun fiyat, kaliteli ürün mottosuyla gelişmeye devam ediyoruz. Tasarım aşamasından, üretime kadar tüm süreci profesyonelce takip ve kontrol ediyoruz. En az sizin kadar hızlı termini önemsiyoruz.

‘’Yeni Nesil Reklam Ajansınız’’

Yaptığımız her işin stratejik, kreatif, minimal ve yeni nesil olmasına dikkat ediyoruz. Markanız için fikirler üretiyoruz. Markalar hakkında konuşmayı seviyoruz. Seninki hakkında konuşmak ister misin?

Yeni Nesil Reklam Ajansınız...